O firmie

Firma T.J. WAROWNY jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowo - usługowym. Spółka działa na rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w obsłudze firm wykonawczych i drogowych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego.

Realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe w obrocie paliwami płynnymi i olejem opałowym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma zdobyła szeroki krąg klientów.

Od początku swojego istnienia dbamy o dostarczanie swoim Klientom najwyższej jakości towarów i usług. O satysfakcji Klientów decyduje profesjonalna i rzetelna obsługa oraz konkurencyjna oferta. Oferujemy paliwo najwyższej jakości, zawsze certyfikowane atestem. Posiadamy bogatą bazę klientów oraz dobrze wyposażone zaplecze techniczne. Nasze cysterny spełniają wymagania norm ADR, BHP i ochrony środowiska.

Gwarantujemy  solidne i terminowe wykonywanie zleceń, co potwierdzają referencje m. in. od firm takich jak:

Soletanche PolskaStump Hydrobudowa, Strabag, Terag-Asdag, Polimex-Mostostal, Mostostal Warszawa, Warbud S.A., MNI Telecom, Polskie Radio, Firma Księgarska Olesiejuk, Sas-Trans-Pol.Smółka.